Riecky Relax & Fitness

Najnovšie príspevky


11 mar

Fit zeleninové placky

Zeleninové placky môžeme pokojne pripraviť ako prílohu k hlavnému jedlu. Ak ešte nejaké zostanú, zjedzte ich aj na olovrant. To sa môže. Je v nich veľa zeleniny a vlákniny.

Čítať viac

22 nov

"Light" krémové rizoto

Tentoraz som sa nechala inšpirovať kuchárskou knihou. A celkom fajn. Samozrejme, že som sa snažila recept upraviť na fitnes štýl. Nebojte, zbytočné tuky sú zanedbateľné.

Čítať viac

30 okt

Mamin fit deň

Všimli ste si, že v poslednej dobe sa od ženy očakáva nadľudský výkon? Nie? Ste šťastné ženy, prípadne nevšímaví muži.  To, čo muž pokladá za ničnerobenie, zabaví ženu pri najlepšom na...

Čítať viac

6 sep

Fitness fašírky

Máte chuť na niečo iné a naozaj chutné? Tak určite vyskúšajte skvelé fitnes fašírky bez zbytočného tuku. Recept je veľmi jednoduchý a obed máte veľmi rýchlo pripravený.

Čítať viac

10 júl

Diéta za milión

Aj vy ste sa už stretli so skvelou diétou, po ktorej schudnete minimálne desať a viac kíl za týždeň? Minimálne ste na takéto niečo natrafili v ženskom magazíne alebo na nejakej „super“ stránke.

Čítať viac

8 máj

Prvý kontakt

Neverila som. Nemyslela som, že môže byť účinné, ba dokonca, že môže zlepšiť zdravotný stav. Od puberty som trpela na skoliózu. Rýchly rast si vyžiadal obeť, môj chrbát.

Čítať viac