Riecky Relax & Fitness

Cvičenie

24 jún

EMS efektívne alebo neefektívne?

Opäť sa chytám za hlavu a nechápem ako sa neskúsení EMS tréneri púšťajú do úplne triviálneho tréningu.

Čítať viac

13 mar

Náš príbeh

Pred rokom navštívila naše fitnescentrum Ivetka s dcérou. Dcére bolo doporučené cvičenie a redukcia hmotnosti na základe jej zdravotných výsledkov. A tak sme začali. Poctivo sme makali a Sima schudla, zdravotný stav sa výrazne zlepšil.

Čítať viac

30 okt

Mamin fit deň

Všimli ste si, že v poslednej dobe sa od ženy očakáva nadľudský výkon? Nie? Ste šťastné ženy, prípadne nevšímaví muži.  To, čo muž pokladá za ničnerobenie, zabaví ženu pri najlepšom na...

Čítať viac

10 júl

Diéta za milión

Aj vy ste sa už stretli so skvelou diétou, po ktorej schudnete minimálne desať a viac kíl za týždeň? Minimálne ste na takéto niečo natrafili v ženskom magazíne alebo na nejakej „super“ stránke.

Čítať viac

8 máj

Prvý kontakt

Neverila som. Nemyslela som, že môže byť účinné, ba dokonca, že môže zlepšiť zdravotný stav. Od puberty som trpela na skoliózu. Rýchly rast si vyžiadal obeť, môj chrbát.

Čítať viac

25 feb

Vytrvalosť

Už od útleho detstva som bola netrpezlivá. Keď som si niečo zaumienila, muselo sa to ihneď stať. Či už sa jednalo o nové kolieskové korčule, výlet alebo jedlo.

Čítať viac

13 feb

Kto stojí za premenami?

Možno sa vám dostalo do uší, alebo si myslíte aj vy, že naše premeny falšujeme. Mne sa to do ucha veru dostalo. Ale pobavila som sa.

Čítať viac

27 jan

Krutá pravda

Často sa stretávam s tvrdením, že ženám sa takí „vymakaní“ chlapi nepáčia. Vždy sa pousmejem. Prečo? Každá z nás slintá nad polonahou fotkou sexi chlapa. No tvrdia, že doma by ho nechceli.

Čítať viac

2 jan

Chudnutie

Keďže tu máme január a mnohé z vás idú makať, pozrime sa bližšie, ako vlastne dosiahneme, aby telo začalo páliť tuk.

Čítať viac

8 dec

Tajomstvo úspechu?

Neviete sa odhodlať  a stále čakáte na nejaký impulz, ktorý vás k tomu "dokope"? Nečakajte, že sa zjaví sčista-jasna odniekiaľ. Sám nepríde.

Čítať viac