Riecky Relax & Fitness

Cvičenie

30 okt

Mamin fit deň

Všimli ste si, že v poslednej dobe sa od ženy očakáva nadľudský výkon? Nie? Ste šťastné ženy, prípadne nevšímaví muži.  To, čo muž pokladá za ničnerobenie, zabaví ženu pri najlepšom na...

Čítať viac

10 júl

Diéta za milión

Aj vy ste sa už stretli so skvelou diétou, po ktorej schudnete minimálne desať a viac kíl za týždeň? Minimálne ste na takéto niečo natrafili v ženskom magazíne alebo na nejakej „super“ stránke.

Čítať viac

8 máj

Prvý kontakt

Neverila som. Nemyslela som, že môže byť účinné, ba dokonca, že môže zlepšiť zdravotný stav. Od puberty som trpela na skoliózu. Rýchly rast si vyžiadal obeť, môj chrbát.

Čítať viac

25 feb

Vytrvalosť

Už od útleho detstva som bola netrpezlivá. Keď som si niečo zaumienila, muselo sa to ihneď stať. Či už sa jednalo o nové kolieskové korčule, výlet alebo jedlo.

Čítať viac

13 feb

Kto stojí za premenami?

Možno sa vám dostalo do uší, alebo si myslíte aj vy, že naše premeny falšujeme. Mne sa to do ucha veru dostalo. Ale pobavila som sa.

Čítať viac

27 jan

Krutá pravda

Často sa stretávam s tvrdením, že ženám sa takí „vymakaní“ chlapi nepáčia. Vždy sa pousmejem. Prečo? Každá z nás slintá nad polonahou fotkou sexi chlapa. No tvrdia, že doma by ho nechceli.

Čítať viac

2 jan

Chudnutie

Keďže tu máme január a mnohé z vás idú makať, pozrime sa bližšie, ako vlastne dosiahneme, aby telo začalo páliť tuk.

Čítať viac

8 dec

Tajomstvo úspechu?

Neviete sa odhodlať  a stále čakáte na nejaký impulz, ktorý vás k tomu "dokope"? Nečakajte, že sa zjaví sčista-jasna odniekiaľ. Sám nepríde.

Čítať viac

27 nov

Moje telo od veľryby po vyžlu

Možno sa pýtate o čom tu tá vyžla ide písať. No poviem vám, že mám o čom. Moje telo zažilo dva extrémy, tú veľrybu som si vychutnávala počas tehotenstva.

Čítať viac

25 sep

TRX cvičenie

Neviete si predstaviť cvičenie bez činiek a ťažkých strojov? Počuli ste už o systéme TRX?

Čítať viac