Riecky Relax & Fitness

Cvičenie

12 máj

Tréning na pevné telo

Ak chceš svoje telo spevňovať, určite nezabudni na túto superkombináciu cvikov. Všetky cviky za sebou, tehuľky nemusia, tie môžu oddýchnuť medzi cvikmi. A potom ešte 2-3 série. Nech sa trošku zapotíš.

Čítať viac

7 máj

Spevňovanie vnútorného svalstva

Tieto cviky sú vhodné pre ženy s brušnou diastázou, po pôrode, ale aj pre tehuľky v 1. a 2.trimestri. Ak ešte len plánuješ prvé bábätko, určite ich cvič.

Čítať viac

3 máj

Tréning celé telo, aj pre tehuľky #2

Zacvičte si s nami tréning na celé telo doma. Ak by boli supersérie pre teba náročné, daj si jeden cvik po 15 opakovaní, oddýchni a potom zopakuj ešte 2 série.

Čítať viac

29 apr

Tréning - nohy, zadok aj pre tehotné ženy

Pripravila som pre vás tréning na nohy, zadné stehno a zadok.

Čítať viac

24 jún

EMS efektívne alebo neefektívne?

Opäť sa chytám za hlavu a nechápem ako sa neskúsení EMS tréneri púšťajú do úplne triviálneho tréningu.

Čítať viac

13 mar

Náš príbeh

Pred rokom navštívila naše fitnescentrum Ivetka s dcérou. Dcére bolo doporučené cvičenie a redukcia hmotnosti na základe jej zdravotných výsledkov. A tak sme začali. Poctivo sme makali a Sima schudla, zdravotný stav sa výrazne zlepšil.

Čítať viac

30 okt

Mamin fit deň

Všimli ste si, že v poslednej dobe sa od ženy očakáva nadľudský výkon? Nie? Ste šťastné ženy, prípadne nevšímaví muži.  To, čo muž pokladá za ničnerobenie, zabaví ženu pri najlepšom na...

Čítať viac

10 júl

Diéta za milión

Aj vy ste sa už stretli so skvelou diétou, po ktorej schudnete minimálne desať a viac kíl za týždeň? Minimálne ste na takéto niečo natrafili v ženskom magazíne alebo na nejakej „super“ stránke.

Čítať viac

8 máj

Prvý kontakt

Neverila som. Nemyslela som, že môže byť účinné, ba dokonca, že môže zlepšiť zdravotný stav. Od puberty som trpela na skoliózu. Rýchly rast si vyžiadal obeť, môj chrbát.

Čítať viac

25 feb

Vytrvalosť

Už od útleho detstva som bola netrpezlivá. Keď som si niečo zaumienila, muselo sa to ihneď stať. Či už sa jednalo o nové kolieskové korčule, výlet alebo jedlo.

Čítať viac