Riecky Relax & Fitness

Cvičenie

ca

Kto stojí za premenami?

Možno sa vám dostalo do uší, alebo si myslíte aj vy, že naše premeny falšujeme. Mne sa to do ucha veru dostalo. Ale pobavila som sa. Urobili zo mňa grafického profíka, to nie je na zahodenie. Premeny na stránku totiž vytváram ja. Ale musím sa vám priznať. Až taká dobrá nie som.

marianPri všetkých povinnostiach, ktoré na každú mamu v domácnosti čakajú, som rada, že si sadnem k počítaču a môžem písať. Veď aj fotky, čo fotím s jedlom, tak vyzerajú. Som bežná mama, ktorá ráno, kým dieťa spí, hodí na tvár mejkap a za celý deň nekukne ani do zrkadla ako to vypadá.

Jedného dňa mi moja malá zotrela celé oko. Kým sme sa hrali, pozabudla som na to. Vybehla som do fitka dotrénovať pár ľudí. A večer pri odličovaní, som hľadala druhé oko. Našťastie, všetci to prežili.

Môžete mi veriť, že na špeciálnu úpravu fotografií, nemám čas. Ani to neviem. Použijem program, kde môžem vložiť dve rôzne fotky na porovnanie a dopísať text. Maximálne sa pohrám s úpravou svetla na fotke, pretože niekedy sa fotí večer. A to je všetko.

Ak si to už niekto potrebuje overiť, môže sa opýtať kohokoľvek, kto je na fotke. On sám najlepšie vie, čo je za tým.

Ešte raz ďakujeme všetkým zainteresovaným, že nám dovolili zverejniť ich úspech. Pretože len oni stoja za tým všetkým.

CernoskovaSte motiváciou aj pre tých, čo stále neveria, že sa to dá. Tí, čo neveria, len hľadajú dôvod, aby do toho nemuseli ísť. Ja mám riešenie aj pre vás. Ak sa vám cvičiť nechce, skúste EMS tréning. To je zázrak, ktorý motivuje aj vás.

13. feb 2017, Lucia Riecka