Riecky Relax & Fitness

Recepty

11 mar

Fit zeleninové placky

Zeleninové placky môžeme pokojne pripraviť ako prílohu k hlavnému jedlu. Ak ešte nejaké zostanú, zjedzte ich aj na olovrant. To sa môže. Je v nich veľa zeleniny a vlákniny.

Čítať viac

22 nov

"Light" krémové rizoto

Tentoraz som sa nechala inšpirovať kuchárskou knihou. A celkom fajn. Samozrejme, že som sa snažila recept upraviť na fitnes štýl. Nebojte, zbytočné tuky sú zanedbateľné.

Čítať viac

6 sep

Fitness fašírky

Máte chuť na niečo iné a naozaj chutné? Tak určite vyskúšajte skvelé fitnes fašírky bez zbytočného tuku. Recept je veľmi jednoduchý a obed máte veľmi rýchlo pripravený.

Čítať viac

20 apr

Kuracie po karibsky

Ak vás omrzí mäso na slané spôsoby. Skúste to na sladko. Bude tam trošku cukru navyše, ale to hravo zvládnete spáliť na tréningu.

Čítať viac

25 mar

Zdravé alebo fitness?

Mnoho z nás má predstavu o zdravom jedle, že je fit. A naopak, fitness strava sa môže javiť ako veľmi zdravá strava.

Čítať viac

3 mar

Tofu s karí a kukuricou

Viem, že tofu nie je pre chlapov. Ale treba skúsiť, má vysoký podiel bielkovín a je to zmena. Pchať do seba mäso každý deň je tiež celkom "fuška" hlavne pre obličky.

Čítať viac

20 feb

Losos za odmenu

Myslím, že všetky ženy majú rady lososa. Je pekný, chutný a neodvráva. Navyše ho rýchlo  pripravíme aj na panvici, keď nie je čas.

Čítať viac

3 feb

Fit WRAP

Keď už vám začnú všetky fitnes prílohy liezť na nervy, asi tak ako mne, ešte mám pre vás jednu možnosť. Wrap, alebo tortila. Samozrejme celozrnná.

Čítať viac

18 jan

Fitness čína

Dnes na našej ulici vypli vodu, bez varovania. Skvelé, hovorím si. Ako teraz navarím obed malej? Našťastie som mala nejakú prevarenú vodu v kanvici, tak som to zvládla.

Čítať viac

11 jan

Diéta versus obmedzené stravovanie

Zhruba každý, kto príde do fitka je rozhodnutý zmeniť svoje telo a zlé návyky. Je to asi najťažší krok, rozhodnúť sa a prejsť prahom fitnes centra.

Čítať viac