Riecky Relax & Fitness

Fitness

Fitness centrum Riecky Relax & Fitness v Kysuckom Novom Meste a v Čadci je vybavené modernými profesionálnymi posiľňovacími a kardio strojmi, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím. Pravidelným cvičením si zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete si svalstvo, zbavíte sa bolestí chrbtice, zlepšíte držanie tela. Po cvičení budete mať dobrý pocit, že ste pre seba urobili niečo prospešné. Budete lepšie vyzerať aj sa budete lepšie cítiť.

Príďte a zacvičte si sami alebo pod odborným vedením našich skúsených osobných trénerov!

Fitness centrum Riecky Relax & Fitness ponúka samozrejme aj širokú škálu výživových doplnkov. Ak s ich výberom potrebujete poradiť, opýtajte sa našich osobných trénerov!

Individuálny tréning

Ak už máte skúsenosti s cvičením na jednotlivých posiľňovacích či kardio strojoch, príďte si zacvičiť individuálne. Ak byste potrebovali s niečím predsa len poradiť, obráťte sa na náš ochotný personál. Poradí vám aj s výberom vhodných doplnkov. Samozrejmosťou je obsluha pri bare, namiešanie želaných nápojov.

Tréning s trénerom

V prípade, že netušíte, ako sa na jednotlivých strojoch cvičí, akú záťaž zvoliť, koľkokrát daný cvik opakovať a ako správne dýchať, dohodnite si tréning s niektorým z našich osobných trénerov. Tréner vám poradí, vyberie pre vás tie najvhodnejšie cviky, zostaví ich do najefektívnejšieho poradia a dá vám aj ďalšie tipy, ako správne cvičiť. Dohliadne na presné prevedenie jednotlivých cvikov, opraví vás tak, aby daný cvik bol prevedený korektne a efektívne. V neposlednej rade vás bude motivovať k dosiahnutiu vašich cieľov.

Ak si budete priať, váš osobný tréner vám zostaví individuálny tréningový plán aj jedálniček na mieru tak, aby ste dosiahli svoj cieľ. 

Nemajte obavy a príďte vyskúšať cvičenie s trénerom, s výsledkami cvičení budete spokojní!