Riecky Relax & Fitness

Skupinové cvičenia

Radi cvičíte na motivačnú hudbu spolu s ďalšími nadšencami pod vedením certifikovanej cvičiteľky? Príďte si zacvičiť Tabatu, Stab body, Flowin pro, Pilates, Zumbu, Yogu alebo vyskúšajte HIIT fit! Na skupinových cvičeniach v centre Riecky Relax & Fitness si užijete zábavu a získate energiu pomocou zaujímavých dynamických cvičení, ktoré vás zaručene budú baviť!

Na skupinové cvičenia si prosím rezervujte miesto telefonicky KNM 0911 854 908, CA 0917 728 780 (kvôli kapacite).

Naši lektori sú tu pre vás!

Kruháčik CA

Dátum: PIA o 17:00 Trénuje: Roman Kužma

Kruhový tréning sa vykonáva na určitom počte stanovíšť vo vyššom tempe bez prestávky. Prestávka prichádza až po absolvovaní všetkých stanovíšť. Cvičiť môžete s čímkoľvek.

Viac info

AKROJOGA CA

Dátum: PIA o 18:00 Trénuje:

Akrojoga patrí k dynamickým štýlom jogy. Mnohí ju označujú ako spojenie „jogy a tanca“, pretože pozerať sa na ľudí, ktorí sa venujú akrojoge, je vskutku prekrásnym zážitkom.

Viac info

Dynamic Body CA

Dátum: KURZ 1: PO o 19:00 a ST o 18:00 - KURZ 2: UT a ŠT o 17:00 hod. Trénuje: Roman Kužma

Dynamic Body je 6-týždňový kurz, na ktorý sa prihlasuje vopred telefonicky. Max.počet účastníkov kurzu je 15 osôb. Po naplnení kurzu cvičíte 2,3-krát do týždňa.

Viac info

TABATA KNM

Dátum: PO 18:00 , STR 18:00 , PI 18:00 Trénuje: Marek Vlček

TABATA cvičenie pracuje s ultra intenzívnym cvičením v dĺžke 20 sekúnd a následne odpočinkom trvajúcim 10 sekúnd. Cvičenie sa opakuje po dobu 4 minút v rozsahu 8 cyklov.

Viac info

PILATES KNM

Dátum: UT, ŠTV o 18:00 - STR, PIA o 17:00 Trénuje:

PILATES je jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového systému, ako aj zdokonalenie koordinácie pohybov a správneho postoja.

Viac info

YOGA CA

Dátum: UT, ŠTV 9:00 a 18:00 Trénuje:

Yoga učí ako správne dýchať, ako byť pokojnou a vyrovnanou osobnosťou.

Viac info

Dynamic Body KNM

Dátum: KURZ 1: PO, ST a PIA o 19:00 - KURZ 2: UT a ŠT o 17:00 hod. Trénuje: Marek Vlček

Dynamic Body je 6-týždňový kurz, na ktorý sa prihlasuje vopred telefonicky. Max.počet účastníkov kurzu je 15 osôb. Po naplnení kurzu cvičíte 2,3-krát do týždňa.

Viac info

Fit tehuľka

Dátum: Individuálne hodiny Trénuje: Lucia Riecka

Fit tehuľka môžete byť počas celého tehotenstva. Cvičenie vás bezpečne pripraví na pôrod. Zostaňte v skvelej kondícii až do dňa "D".

Viac info